HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI
w roku szkolnym 2023 / 2024
dostępność dla uczniów, wychowanków i rodziców
L.p.
Imię i nazwisko nauczyciela
Nauczany przedmiot
Dzień tygodnia
Godzina
1
Badowski Stanisław
Przysposobienie Wojskowe
Edukacja dla Bezpieczeństwa
Instruktor strzelectwa
piątek
1430 - 1530
2
Blukacz Justyna
Chemia
czwartek
1420 - 1450
3
Ks. Celusta Tadeusz
Religia
wtorek
1155 - 1240
4
Czerwiński Dariusz
Pedagog szkolny
Informatyka
Wychowawca klasy I d
piątek
1425 – 1525
5
Damasiewicz Grzegorz
Język niemiecki
piątek
725 - 825
6
Darecka Paulina
Geografia
Historia
Wychowawca internatu
poniedziałek
czwartek
1200 – 1230
730 – 800
7
Dominik Wojciech
Wychowanie fizyczne
Wychowawca internatu
czwartek
900 - 1000
8
Dziewięcka Alina
Religia
poniedziałek
1105 – 1135
9
Filip Zbigniew
Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowawca internatu
czwartek
1200 - 1300
10
Gibas Elżbieta
Język polski
Wychowawca klasy IV b
poniedziałek
1005 - 1105
11
Gródek Wiesław
Zastępca dyrektora szkoły
Informatyka
czwartek
1000 - 1100
12
Hajduga Aneta
Język polski
piątek
800 - 900
13
Jakubczak Adriana
Historia
Wychowawca klasy IV ac
środa
1200 - 1300
14
Jop Mariusz
Wychowanie fizyczne
Wychowawca klasy II a
Wychowawca internatu
czwartek
1100- 1200
15
Kalina Grzegorz
Bezpieczeństwo publiczne
Podstawy Kryminalistyki i Kryminologii
Instruktor strzelectwa
wtorek
1105 - 1150
16
Kantor Lucjan
Sztuki walki
piątek
1425 - 1525
17
Kołodziej Aleksandra
Język niemiecki
piątek
1000 - 1100
18
Kopeć Jadwiga
Fizyka z astronomią
czwartek
1245 - 1345
19
Malicki Kamil
Matematyka
Wychowawca klasy II Wychowawca internatu
środa
1000 - 1100
20
Mróz Katarzyna
Język angielski
Wychowawca klasy I a
piątek
910 - 1010
21
Myjak Joanna
Psycholog szkolny
czwartek
1330 - 1400
22
Nosal Arkadiusz
Pożarnictwo
Pierwsza Pomoc
Edukacja dla Bezpieczeństwa
piątek
1420 - 1520
23
Oleksy Aneta
Język polski
Doradztwo zawodowe
Pedagog specjalny
piątek
1420 - 1520
24
Pawłowska Kinga
Język angielski
poniedziałek
czwartek
1420 – 1450
1210 - 1240
25
Pierzchała Krzysztof
Wychowanie fizyczne
wtorek
810 - 910
26
Pociecha Albert
Biznes i Zarządzanie
Wychowawca internatu
poniedziałek
900 - 1000
27
Próchnicka Aneta
Geografia
Bibliotekarz
Wychowawca klasy III ac
Wychowawca internatu
czwartek
piątek
645 – 715
645 - 715
28
Rogodziński Paweł
Biologia
Podstawy Przedsiębiorczości
poniedziałek
1000 - 1100
29
Sarecka Anna
Geografia
WDŻ
Wychowawca klasy III b
Wychowawca internatu
poniedziałek
1330 - 1430
30
Sikorska Iwona
Dyrektor szkoły
Język angielski
poniedziałek
1400 - 1500
31
Słaby Anna
Matematyka
Wychowawca klasy I c
poniedziałek
czwartek
915 – 945
1105 - 1135
32
Wańczyk Elżbieta
Historia i Teraźniejszość
poniedziałek
915 – 1000
33
Wasak Dorota
Język angielski
poniedziałek
1115 - 1145
34
Zając Maria
Język polski
Wychowawca klasy II c
Wychowawca internatu
wtorek
piątek
1105 - 1135
1105 - 1135
35
Zbozień Martyna
Język angielski
Wychowawca klasy I b
środa
1000 - 1050