• Strefa Relaksu

Już niebawem zostanie oddana do użytku kolejna inwestycja przy naszej szkole.

Zbudowaliśmy dla uczniów Streetworkout wchodzący w skład Strefy Relaksu.

Streetworkout to forma ćwiczeń łącząca elementy gimnastyki i parkouru.

Zestaw drążków do podciągania, poręczy do pompek, ławka skośna, drabinka do wspinania i inne urządzenia wykonano z elementów stalowych i zainstalowano na bezpiecznym podłożu utworzonym ze specjalnych mat.

Dzięki takim obiektom młodzież ma możliwość doskonalić ogólną sprawność fizyczną, wzmocnić siłę mięśni oraz spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Tuż po drugiej stronie naszej szkolnej alejki powstaje imponujące Powiatowe Centrum Sportu. W skład Centrum wchodzą między innymi: otwarty basen podgrzewany fotowoltaiką, pełnowymiarowe boisko, kort tenisowy, bieżnie, rzutnie, miejsce do gry w squasha. Będzie też kilkustanowiskowa siłownia zewnętrzna.

Pozdrawiamy ekipę budowlaną, która dzielnie "walczy" na placu budowy.😊👍

Już nie możemy doczekać się wielkiego otwarcia, które przewidziano na jesień tego roku!

Dziękujemy !!! ❤️

• KONCERT PATRIOTYCZNY

05.05.2023

Będąc jeszcze w podniosłym 3-majowym nastroju, młodzież naszej Szkoły wzięła udział w Koncercie Patriotycznym w Stadłach. Zorganizowany on został przez Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Ziemi Sądeckiej". Udział w uroczystościach był lekcją patriotyzmu i tradycji regionalnych.

W programie znalazły się m.in.: promocja wojska i postaw patriotycznych, prezentacja sprzętu wojskowego 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa,  wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, żołnierzy, harcerzy i młodzież szkolną.

Dziekujemy niezawodnym uczniom klas mundurowych oraz nauczycielom:  pani Martynie Zbozień i pani Paulinie Dareckiej za reprezentowanie naszej Szkoły.

• Święto Konstytucji 3 Maja

03.05.2023

3 maja 1791 r. Sejm Czteroletni, nazywany także Wielkim, uchwalił Ustawę Rządową Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Konstytucja 3 Maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po amerykańskiej z 1787 r.) ustawą regulującą organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli.